WDX - Dealer fabryczny wózków widłowych Doosan

Wdrożenia

Sprawdź jak wózki widłowe Doosan sprawdziły się w akcji. Poznaj ich zalety na konkretnych wdrożeniach!

Faworyt w branży budowlanej

wózki doosan branża budowlana

Firma Huws Gray, największy niezależny sprzedawca materiałów budowlanych w Walii i północno-zachodniej Anglii, zaczynała od jednego oddziału w 1990 roku. Wózki widłowe Doosan były z nią od samego początku i od tamtej pory przez 25 lat nie zmieniła dostawcy.

Najnowsze zamówienie obejmuje 25 wózków widłowych D30 Doosan, które są mocnym faworytem wśród sprzedawców materiałów budowlanych. Pojazdy Doosan znane są ze swojej wytrzymałości i trwałej, bardziej metalowej niż plastikowej konstrukcji. Wyróżniają się także niskim zużyciem paliwa i długimi okresami międzyserwisowymi. Oznacza to niski łączny koszt użytkowania floty oraz dodatkowe funkcje, takie jak chłodzone olejem hamulce tarczowe.

– Wózki widłowe Doosan są wprost idealne dla naszych potrzeb, oferując prostą, solidną i niezawodną jakość wykonania, jakiej potrzebujemy – skomentował Mike Cholmondley z Huws Gray.

Ale wybór podyktowany jest nie tylko tym, że pojazdy są optymalne do danej aplikacji i w odpowiedniej cenie, ważny jest także serwis. Huws Gray docenia współpracę ze swoim dealerem: – Jeśli zepsuje nam się pojazd, natychmiast wysyłają zastępczy, co jest dla nas bardzo istotne. Nie zawsze chodzi o cenę – są rzeczy, których nie da się wycenić. Mają świetny zespół, z którym świetnie się współpracuje.