WDX - Dealer fabryczny wózków widłowych Doosan

Oferta

Stabilna konstrukcja, wysoka wartość udźwigu przy maksymalnej wysokości masztu i optymalne gabaryty gwarantują łatwe i precyzyjne manewrowanie. Wszystko to w bogatej ofercie wózków widłowych w przedziale udźwigu od 1 do 25 ton.

Nowe wózki

Wózki widłowe elektryczne Doosan Pro7 2.0 – 3.2t

Wózki widłowe elektryczne Doosan Pro7 2.0 – 3.2t
Pliki do pobrania:

DANE

 • Seria: Pro7
 • Modele: B20S-7 / B25S-7 / B30S-7 / B32S-7
 • Silnik: Elektryczny
 • Udźwig: 2.0 - 3.2 t
 • Wysokość podnoszenia: 2700 mm - 6000 mm
 • Środek ciężkości: 500 mm

OPIS

Czterokołowe wózki widłowe elektryczne z przeciwwagą Doosan zapewniają dużą moc, doskonałą wydajność, zwiększone bezpieczeństwo, komfort jazdy, wyjątkową łatwość obsługi i niezawodność. Specjalnie zaprojektowany ergonomiczny przedział operatora zapewnia użytkownikowi wózka widłowego pełną kontrolę przez cały czas, zwiększając wydajność i redukując stres oraz zmęczenie.

Wózki widłowe elektryczne z Serii 7 oferują doskonałą widoczność oraz ergonomiczny, przyjazny dla operatora panel elementów setujących hydraulicznych. Dzięki ulepszonej, trwałej konstrukcji i dodatkowemu systemowi stabilizacji, nowe wózki widłowe elektryczne Doosan spełniają najwyższe wymagania dotyczące bezpiecznej pracy.

Wydłużone okresy międzyobsługowe oraz zaawansowane komponenty technologiczne zmniejszają ogólne koszty konserwacji. Najnowsze systemy sterowania AC zapewniają niezrównane połączenie mocy, wydajności i niezawodności. Każdy parametr jest w pełni regulowany, aby idealnie dopasować się do każdego indywidualnego wymagania, zapewniając maksymalną kontrolę i dokładność dla każdego zastosowania.

ZALETY

 • MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ
 • Niezawodny kontroler AC
 • Doskonała widoczność
 • Przełącznik kierunku na dźwigni podnoszenia
 • Płynne i czułe przyspieszenie
 • BEZPIECZEŃSTWO
 • Duże panoramiczne lustro
 • Światła ledowe
 • Uchwyt tylny z rogiem
 • Przycisk bezpieczeństwa
 • Guardian Stability System (GSS): tryb żółwia, wskaźnik poziomu oleju hamulcowego, nieograniczona rampa, alarm niskiego poziomu naładowania baterii, blokada masztu i blokada pochylenia (ISO3691), system wykrywania operatora (OSS), automatyczna kontrola prędkości
 • OPTYMALNA ERGONOMIA WÓZKA WIDŁOWEGO
 • Łatwy do odczytania wyświetlacz
 • Wygodna taca
 • Kompaktowa kierownica
 • Wygodne i regulowane siedzenie
 • Regulowana kolumna
 • PROFESJONALNY SERWIS WDX
 • Światowa sieć serwisowa
 • Oryginalne części Doosan
 • Łatwy dostęp do pomieszczenia kontrolera i części elektrycznych
 • Sprawdź program wózków widłowych za pomocą „Easy View”

Galeria

Skontaktuj się z nami, a pokażemy Tobie dlaczego warto wybrać wózki widłowe Doosan!

Wynajem

Wynajmujemy wózki do prac trwających kilka dni, a nawet kilkanaście miesięcy. Warunki wynajmu uzależnione są od parametrów wózka oraz czasu użytkowania urządzenia.

Dysponujemy stałą flotą wózków widłowych w wynajmie krótko - i długookresowym.

Wszystkie wózki w ofercie objęte są pełnym pakietem, wliczonym w cenę.
 • ubezpieczenie wózka na czas wynajmu,
 • przeprowadzenie przeglądu, o ile taki jest konieczny,
 • wykonanie wszystkich napraw wózka,
 • transport wózka.
8
Wózki dostępne w sieci ośmiu oddziałów w całej Polsce

Zapewniamy asortyment wózków uwzględniający zróżnicowane potrzeby użytkowników, wózki łatwe w obsłudze, odporne na błędy operatorów i skrajne warunki pracy, objęte dozorem UDT.

Serwis

Nasz potencjał serwisowy pozwala zredukować czas reakcji do 24h, a średni czas naprawy < 48h.
1

w branży informatyczny system zarządzania serwisem i monitoringu obsługiwanych wózków on-line. Ewidencjonowanie obsługi wózków i udzielenie klientom dostępu do historii ich wózków w systemie on line.

18

ośrodków serwisowych zlokalizowanych w całej Polsce. Dojazd do klienta maksymalnie do 1,5h.

34

% wózków widłowych objętych stałymi umowami serwisowymi.

50

samochodów serwisowych wyposażonych w profesjonalne narzędzia i sprzęt diagnostyczny.

70

pracowników zatrudnionych w pionie serwisu.

96

% przypadków czas reakcji serwisowej nie przekroczył 24h, a średni czas naprawy wózków wyniósł 32h.

107

wózków zastępczych w flocie dla wynajmu krótkookresowego

3400

wózków widłowych w stałej obsłudze serwisowej

Używane wózki

Stawiamy na jakość i niezawodność sprzętu, dlatego przykładamy szczególną uwagę do stanu technicznego wózków używanych.

Wszystkie wózki widłowe posiadają niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia na eksploatację. Dla swoich klientów wykonujemy remonty częściowe i kapitalne wózków, dodatkowo udzielając gwarancji. Wózkom przeznaczonym do sprzedaży nadajemy kategorie odtworzenia, określające ich rzeczywisty stan techniczny:

Kategoria OPTIMUM ★ ★ ★

Kategorię OPTIMA szczególnie polecamy do aplikacji lekkich bądź średnich o umiarkowanej intensywności eksploatacji i przebiegach rocznych na poziomie 1500 mth (ok. 6h / dobę).

W standardzie odtworzenia wózka używanego OPTIMA otrzymujecie Państwo w pełni sprawny wózek widłowy, gotowy do pracy, z trzy-miesięczną gwarancją, spełniający wymagania rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Do kategorii OPTIMA kwalifikowane są wózki w wieku poniżej dziesięciu lat, które eksploatowane były w średnim lub intensywnym cyklu pracy, zwykle z przebiegiem 7 do 10 tyś mth, ale nie więcej niż 12 tyś mth. Kryteria minimalne tej kategorii spełniają tylko wózki, które pracowały w lekkich bądź umiarkowanych warunkach środowiskowych.

Kategoria PREMIUM ★ ★ ★ ★

Kategorię PREMIUM szczególnie polecamy do aplikacji średnich o umiarkowanej lub zwiększonej intensywności eksploatacji i przebiegach rocznych na poziomie 2000 – 2500 mth ( ok. 8-10 h / dobę).

W standardzie odtworzenia wózka używanego PREMIUM otrzymujecie Państwo w pełni sprawny wózek widłowy w dobrym stanie technicznym i estetycznym, natychmiast gotowy do pracy. Zapewniamy sześć miesięcy gwarancji oraz pewne spełnienie wymagań rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Do kategorii PREMIUM kwalifikowane są wózki w wieku zazwyczaj 4-6 lat jednak nigdy nie więcej niż osiem lat. Są to maszyny, które eksploatowane były w lekkim lub średnim cyklu pracy, zwykle z przebiegiem 4 do 7 tyś mth ale nie więcej niż 10 tyś mth. Kryteria minimalne tej kategorii spełniają tylko wózki, które pracowały w lekkich bądź umiarkowanych warunkach środowiskowych.

Kategoria PRESTIGE ★ ★ ★ ★ ★

Kategorię PRESTIGE szczególnie polecamy do aplikacji średnich i wymagających o normalnej i wysokiej intensywności eksploatacji, przy przebiegach rocznych na poziomie 2000 do 3000 mth (ok. 8-12 h / dobę).

W standardzie odtworzenia wózka używanego PRESTIGE otrzymujecie Państwo wózek widłowy w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, natychmiast gotowy do pracy. Wzorowy stan techniczny wózków PRESTIGE to nawet dwanaście miesięcy gwarancji oraz idealne spełnienie wymagań rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Do kategorii PRESTIGE kwalifikowane są wózki w wieku zazwyczaj 3-5 lat jednak nigdy nie więcej niż sześć lat. Są to maszyny, które eksploatowane były w lekkim lub średnim cyklu pracy, zwykle z przebiegiem 3 do 5 tyś mth, ale nie więcej niż 8 tyś mth. Kryteria minimalne tej kategorii spełniają tylko wózki, które pracowały w lekkich bądź umiarkowanych warunkach środowiskowych.

Wyróżnikiem dla naszej oferty jest pewne pochodzenie maszyn. Są to wyłącznie wózki pochodzące z floty wynajmu WDX S.A. lub pozyskane w ramach wymiany na nowe od naszych stałych Klientów. Są to wózki, które od początku eksploatacji były regularnie i w pełnym zakresie serwisowane przez naszych techników oraz posiadają pełną historię serwisową.

Proces odtworzenia wózków widłowych

W procesie przygotowania wózek jest poddawany pełnej diagnostyce pomiarowej, niezbędnym naprawom, testowi ruchowemu oraz końcowej kontroli jakości. Wszystkie prace prowadzone są w wyspecjalizowanym warsztacie remontowym wózków widłowych.

Wyniki pomiarów i testów są kluczowe do końcowego potwierdzenia standardu wykonania wózka Optima, Premium bądź Prestige.

Podstawowe czynności